1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak przerobic gre na wawe2?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dylek82, Lipiec 31, 2009.

1. dylek82

dylek82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie moge uruchomic najnowszych gier na moim xbox,kolega z forum stwierdzil ze musze przerabiac gry z wawe3 na wawe2 i wtedy beda szly,lecz niestety nie mam pojecia jakim programem.
    jezeli jest to mozliwe to moze jakas instrukcja jak krok po kroku to zrobic.
    jestem zielony wiec dlatego potrzebuje pomocy!:

druga sprawa:
    miamowicie po skopiowaniu gry i po wypaleniu na plytke gra mi nie poszla wiec usunalem wszystko z kompa i teraz sie dowiedzialem ze to nie byla wina gry lecz mojego x boxa,chcialem zapytac czy jest mozliwosc zgrania gry z plytki na kompa i wtedy przerobienie gry z wawe3 na wawe2 i ponowne jej nagranie.
    pytam gdyz troche to trwa by sciagnac gre a mam ja na plycie wiec chcialbym zaoszczedzic troche czasu.
    z gory dziekuje!

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  4. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik