1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przerobić grę nagraną na płycie (LT 2.0 i 3.0) pod RGH?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Monika Em, Listopad 13, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Monika Em

Monika Em Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam Xbox Slim z przeróbką RGH. Znajomy pożyczył mi kilka gier na płytach, które są przerobione pod LT 2.0 i LT 3.0. Czy istnieje w ogóle możliwość, żeby uruchomić je na mojej konsoli?
    Próbowałam robić na PC obraz płyty (iso) przez PowerISO i CDBurnera a potem rozpakowywać je przez Exiso, niestety ani razu się nie udało.
    Usiłowałam też przez Kopiuj DVD na konsoli - zawsze po wybraniu folderu zawiesza się.

Gry, które pożyczyłam, nie są nowościami, więc mam problem, żeby je ściągnąć z netu.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    W programie ImgBurn z płyty tworzysz obraz ISO, który potem przerabiasz programem Iso2God do formatu God, który potem już wrzucasz na dysk/pendrive i działać musi. Ja tym sposobem przerobiłem około 30gier i nie działa tym sposobem jak do tej pory tylko: Turok i Fifa Street.

1 osoba to lubi.
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Jak przerobić grę nagraną na płycie (LT 2.0 i 3.0) pod RGH?

Zainstaluje grę na dysku konsoli odpal program nxe to god do ściągnięcia przerobi każda grę zagrana z płyty pod rgh i będzie widoczna w FSD

HTC Desire HD @ Tapatalk 2

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    ciekawe jak to zrobi jak pewnie napęd jest nieprzerobiony, inaczej nie wieszała by się konsola przy DVD extract.

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Jak przerobić grę nagraną na płycie (LT 2.0 i 3.0) pod RGH?

Fakt o tym nie pomyślałem ale doskonali pomocnicy co tylko błędy wytykać potrafią też niewiele wnoszą do tematu bez urazy oczywiście

HTC Desire HD @ Tapatalk 2

7. Monika Em

Monika Em Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rewelacja :D Dziękuję, działa. Mogę teraz spokojnie dać się rozłożyć grypie i iść na L4 ;)

@orso - nie mam przerobionego napędu.

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    orso6 odpowiedź na pytanie autora padła już wielokrotnie w dziale Jtag/Rgh. Wystarczy trochę po szukać...

Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum