1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak przerobić grę xbox na xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez efatha, Marzec 11, 2010.

1. efatha

efatha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proszę o pomoc .
    Mam pewien problem który poniżej szczegółowo przedstawiam poniżej .
    Kupiłem grę xbox 1 ( wolfenstein ) niby jest kompatybilna z xbox360 lecz nie chce się odpalić .Podobno emulator mam aktualny, jeszcze zanim dali mi bana w listopadzie uaktualniłem. Mam Ixtreme LT ,no i już odbanowaną konsolę .
    Czy mógłby ktoś mi pomóc jak się z tym uporać .Znalazłem różne wątki w necie na ten temat ale oba poniższe nie działają u mnie.

1.sposób

Ściągamy aktualny update
    2. Kopiujemy/wypalamy wypakowany folder $SystemUpdate wraz z plikami na nośnik.
    Instalacja
    3.1 - USB/Pendrive/mp3... - wymagany system plików FAT32
    Przy włączonej konsoli wkładamy pendrive do USB i powinien wyskoczyć komunikat, że dostępna jest nowa aktualizacja i czy chcesz ją wgrać, zatwierdzasz i instalujesz nowy Dashboard. Konsola na chwilę powinna się zrestartować i dokończyć proces instalacji.
    3.2 - Płyta
    Przy włączonej konsoli wkładamy płytę do napędu i wyłączmy konsole - po ponownym uruchomieniu konsoli, zostaniesz zapytany o uaktualnienie, zatwierdzasz i instalujesz nowy Dashboard.

2.sposób

2Nagrać na dysku DVD bądź CD. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, aby plik nazywał się default.xex i był nagrany jako jedyny plik na nośniku i nie umieszczony w jakimkolwiek folderze. Tak przygotowaną płytę należy następnie umieścić w konsoli. Program uaktualniający uruchomi się automatycznie. Aby potwierdzić chęć aktualizacja trzeba wybrać "Continue". Przy kolejnej możliwości wyboru, nalezy wybrać "Yes, update now" i nacisnąć przycisk A aby potwierdzić aktualizację oprogramowania systemu operacyjnego

Próbowałem ale wyskakuje mi zielony ekran opcja kontynuuj i po wciśnięciu powraca do płyty i wyskakuje info że była aktualizowana .Niby po takiej aktualizacji powinna chodzić .Mam pytanie czy jest opcja żeby jakoś tą oryginalną grę z xboxa przerobić żebym mógł zagrać na x360 .Oczywiście opcja xbox live odpada.
    Dziękuję z góry za wszelką pomoc w rozwiązaniu tego problemu .

Wczytywanie...

Poleć forum