1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak przerobić gry ? pomóżcie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez evildead, Styczeń 1, 2013.

1. evildead

evildead Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam. możliwe że jest gdzieś na forum taki temat, ale ja przez ciągły brak czasu nie mogę spokojnie usiąść i poczytać (mam małe dziecko). Generalnie chodzi o to że o ile mnie pamięć nie myli to mam konsole przerobioną na LT 2.5? ostatnia przeróbka przed 3.0, dawno to było. Ostatnio doszły mnie słuchy że nowe gry można przerobić tak żeby działały na moją wersje, jeśli ktoś mógłby mnie poinstruować jak to zrobić bede wdzięczny, najlepiej szczegółowy opis krok p kroku. Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    LT 2.5 takowego nie ma albo LT 2.0 lub 3.0 musisz mieć

1 osoba to lubi.
  5. evildead

evildead Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki, ale dam ci taką rade na przyszłość jak odpowiadasz do kogoś to nie pisz w sposób szydzący , bo z tego co napisałem można wywnioskować że średnio sie na tym znam - to do kolegi który pierwszy odpowiedział , pozdrawiam

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: jak przerobić gry ? pomóżcie

Tak, rozumiem ze sie na tym dobrze nie znasz, ok rozumiem, przeciez kazdy kiedys zaczynał...
    Po twojej odpowiedzi wywnioskowalem ze masz lt2.0, wiec podałem link do tematu w ktorym jest opisane jak nagrywac na tą wersje...
    Nie rozumiem w czym problem?

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

7. evildead

evildead Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobra nie ważne, widziałem ten tutorial i jest to normalnie czarna magia

Wczytywanie...

Poleć forum