1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak przerobić headphones do xbox360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BULDOG28, Październik 15, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BULDOG28

BULDOG28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie. Chciałbym spróbować przerobić zwykłe słuchawki z mikrofonem pod PC na słuchawki pod Xbox 360. Problem polega na tym, że w czasie gry mogę mieć albo dźwięk w słuchawkach albo korzystać z mikrofonu + TV. Wiem że w Ameryce są dostępne już takie słuchawki uniwersalne, jednak 100$ to troche dużo. Wiem że wiąże się to z jakimś układem elektronicznym bo przerobienie mini-jacka nic nie daje (sprawdziłem na własnej skórze). Dlatego zwracam się tu przede wszystkim do maniaków elektroniki i proszę o pomoc.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum