1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przerobic na LT 1.9

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DJVahn, Lipiec 13, 2011.

1. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam konsole, ze starym dashem. Wgrane jest LT+. Naped to Liteon w wersji: A0A1/74850C. Nowego dasha nie wgrywałem. Klucza napędu nie mam. Konsolę mam rozebraną, kabel sata posiadam. Tylko wpiąć pod PC. Ale nie wiem czy tutaj igła do szczytania klucza jest potrzebna? Ogólnie czy w domowych warunkach przerobię tego Liteona?

Wiem że nie jestem Świeżakiem, ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi. bo jak tego nie wykonam, to skręcam konsolę i jak pojawi się więcej gier to wyślę komuś do przerobienia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bez klucza nie da rady

4. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja wiem o tym, tylko czy bede wstanie wyciągnąć klucz bez probe i innych urządzeń? Bez lutowania itd? Po prostu podlaczam pod PC, szczytuje Jungle, udpatuje dasha, wgrywam fireware i free.

5. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jakby sie dalo to takie urzadzenia by nie powstawaly

Wczytywanie...

Poleć forum