1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przerobić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fugos, Wrzesień 18, 2013.

1. fugos

fugos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam przerobionego xboxa (przerabiany był jakieś 3-2 lata temu). Chciałbym mu wgrać dasha takiego bym mógł zagrać w GTA V.
    Na wstępie powiem, że nie wiem jakiego dasha mam aktualnie.
    Prosiłbym o pomoc bo za bardzo nie wiem za co złapać i powiem na wstępie, że nie mam pieniędzy na to by oddać do serwisu.

Edit.
    Xbox 360 tej starszej generacji

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    jeśli masz przeróbkę rgh to użyj tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak nie masz zielonego pojęcia o modyfikacjach to odłóż parę groszy i zanieść do serwisu żeby później płacić o wiele więcej kasy... i tak zaoszczędzasz na grach grając na piratach. Masz w ogóle dvdkey swojego napędu? Od tego trzeba zacząć. Następnie wypadałoby przeglądnąć forum... Wszystkie wątki dotyczące modyfikacji są przyklejone w odpowiednich działach ;)

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    jeśli posiada RGH to jak zrobi wszystko zgodnie z tym poradnikiem http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/ to nic nie jest mu potrzebne ani cdkey ani zrzut nandu, program sam wyciąga z konsoliki, tylko trzeba dobrze czytać ze zrozumieniem poradnik i będzie wszystko ok

6. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystko zależy faktycznie od przeróbki, jaką posiada. Jeśli rgh to oczywiście zgadzam się z Tobą.

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie posiada Rgh bo pisał że około 3 lat, posiada Lt i tu dużo się zmieniło od tego czasu.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  8. fugos

fugos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak moge sprawdzić jakie oprpgramowanie mam ??
    Bo widze, że dużo to wyjasni.
    I taki aż zielony nie jestem bo sporo czytalem tylko nigdzie nie moglem znaleść jak zrobic to od tak zwanego poczatku.
    Z tego co widze to jedynie bedę musial wgrac aktualizacje tylko czy taka dosyc duza nic nie zepsuje ?

Wczytywanie...

Poleć forum