1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przeżucić muze z mp3 na x36 ???

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BaginiakGB, Styczeń 13, 2009.

1. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Szukałem i szukałem jakiejś ikonki żeby przerzucić pliki z mp3 na x36 NIC . Ktoś wie jak ?? nie moge cały czas mp3 trzymać w konsoli !! Wiem że z kompa można ale jak z mp3 ??

Admini nie wywalajcie tematu bo to dla mnie ważne , albo dajcie link do podobnego tematu :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. cubone666

cubone666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    nie da sie skopiowac mp3 na dysk xboxa360 mozna tylko odtwarzac mp3 a jak chcesz przezucic muze na xboxa to tylko audio

4. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Dzięki i szkoda że sie nie da :/

5. Abdulas

Abdulas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    jest to mozliwe ale tylko z pomoca media centera i pc...a wiec podlacz x do kompa i w ten sposob z pomoca media centera przezucisz muze z mp3 na hdd x360 bo na memorke sa rozne problemy

6. .::valkirio::.

.::valkirio::. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Z tego co wiem możliwe jest też zrzucenie muzy z płyty na dysk xbox'a360 tylko pod jednym warunkiem ;)

Tutaj coś masz o tym mam nadzieje że pomoże ;)
    Xbox.com | System Use - Korzystanie z płyt CD i DVD za pomocą konsoli Xbox 360

Wczytywanie...

Poleć forum