1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przrejestrować gwarancję na xboxa z poprzedniego właściciela na siebie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lysun, Sierpień 2, 2010.

1. lysun

lysun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem konsolę na allegro. Gość pisał, że jest na gwarancji i podał mi swoje dane do przerejestrowania. Jest to moja 1 konsola i nie wiem jak się mam za to zabrać i czy jest to w ogóle możliwe. Prosiłbym o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    zadzwoń na infolinie MS, tam dowiesz się najwięcej, my Ci raczej nie pomożemy

4. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie da rady "przerejstrowac gwarancji", przysluguje ona wylacznie pierwszemu posiadaczowi konsoli.

5. lysun

lysun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok spróbuje zdziałać coś na infolinii.

6. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jak masz dane poprzedniego właściciela to zadzwoń i powiedz, że dajesz jako prezent kuzynowi boxa i chcesz na niego go przerejestrować. przechodzi na 101%

7. lysun

lysun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wszystkim za pomoc. Zadzwoniłem na infolinie i powiedziałem babce, że po prostu kupiłem konsolę i chcę ją przerejestrować na siebie. Bez problemu przepisała na mnie gwarancję, czekam tylko na info od sprzedawcy, czy ma do niej dowód zakupu tak miałbym trochę dłużej gwarancję, jeżeli nie będę go miał to będzie mnie obowiązywać od daty zakupu.

8. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak ostatnio dzwoniłem to Pani nie robiła żadnych problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum