Jak przypisać klucz do napedu ?

Filip9966

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam dwa napędy jeden nie sprawny drugi sprawny tylko ze od innej konsoli. Mam klucz od starego napędu. Jak przypisać klucz do napedu ?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po pierwsze napisz co to za napędy

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ
 

Filip9966

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po pierwsze napisz co to za napędy

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ
Philips & lite-on
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ściągnij sobie jungleflasher masz tam tutorial że zdjęciami bo za dużo pisania z tel ewentualnie zerknij na forum wygrywasz tak samo jak lt poradników jest full

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
A nie szybciej zamienić płytki ?

Edit...nie doczytałem. ..

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Sz0rTi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanko nieco powiązane. POSIADAM klucz dvd, czy chcąc wrzucić go do drugiego napędu muszę wysyłać go do kogoś z tymi probe'ami, czy wystarczy komputer i podpięcie pod sata?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jaki,napęd 1 oraz 2. Dokładne oznaczenia napędów

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Sz0rTi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Liteon d4s(?) > liteon d2s
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sam klucz nic nie da. Musisz z nandu zckonsoli wyciągnięte miec pliki. Nie wspominając,juz jakie druciarstwo bedziesz musial zrobić montujac 16d2s

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Sz0rTi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A orientujesz się może czy Benq VAD6038 pasuje do x360 fat FALCON? Znalazłem na aukcji człowieka, który go sprzedaje i oferuje od razu wgranie klucza i lt, ma to prawo działać? Bo klucz posiadam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Źle zozumialem chcesz zastąpić 16d2s napedem 16d4s( nie ma kompletnie takiej możliwości).Zastąpiony moze byc 16d2s, benq. Należy wgrac fw z kluczem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Sz0rTi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ponownie... Odebrałem napęd liteon 16d2s z niby wgranym kluczem, włożyłem go do xboxa i tak... fife 16 nie odczytuje - nierozpoznany dysk, kod błędu: 03-80-00. Po włożeniu gry z xgd2 (ufc 3) wyskakuje uruchom grę, ale bez ikony i po kliknięciu uruchom grę lub kliknięciu informacje o grze wyskakuje błąd odczytu - ściereczka itd. Jak wszystkie dyski są odłączone to krzyczy o aktualizacji 190mb, jako iż to falcon i nie ma wewnętrznej pamięci, to potrzebny jest dysk / pendrive, ale po podłączeniu już 'nie ma' aktualizacji. Wrzuciłem aktualizację na sformatowany (fat32) pendrive i nic sie nie dzieje, odpala normalnie.. Ten napęd jest zwalony, czy jeszcze coś trzeba zrobić?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wygląda na to ze nie pasuje klucz napędu do plyty głównej

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Sz0rTi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakby był zły klucz, to wykryłoby grę? Sprzedawca mówi, że możliwa jest pomyłka firmware przy flashowaniu. Mogę sflashować to sam na win7 64 bez większego kombinowania? Mam na myśli podpiąć przez sata i to zrobić?
 

Do góry Bottom