Jak przywrócić domyślny dashboard?

hornshibby

Świeżak
Świeżak
Witam,

Znalazłem na internecie nowy dashboard, niby wszystko działa ale nie mogę się połączyć z live. Mógł by mi ktoś podesłać link z domyślnym dashboardem? Będę wdzięczny
 

p4shok

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się cofnąć. A do xbl się podłączysz po premierze oficjalnej Dashboardu ;)
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Tylko 9199 obecnie pozwala na łączenie się z Xbox LIVE. Ani starszy, ani nowszy (tak samo mam, nie przejmuj się) nie umożliwi połączenia.
Uprzedzam Twoje pytanie - down kernela nie zmienisz, musisz zostać przy tym dashu, NA ZAWSZE!
 

hornshibby

Świeżak
Świeżak
o cholera. poje****m
Kiedy ta oficjalna premiera nowego dashboarda nastąpi? (kinetic dashboard czy jakoś tak)

@up
mam nadzieję że ten 9199 jakoś mi pomoże :/
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
razem z kinectem
 

eloelo320

Użytkownik
Użytkownik
czyli koło 10 listopada
 

hornshibby

Świeżak
Świeżak
aha, dzięki za info. jeszcze jedno, czy tego 10 listopada będzie można się podłączyć pod live i pobrać nowego dashboarda? czy trzeba będzie ściągnąć ze strony m$? i czy grozi mi za takie coś ban? (przepraszam za te pytania ale martwię się :/)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Z xbox live
 

hornshibby

Świeżak
Świeżak
nie będzie to groziło banem?
 

Riiko

Banned
o cholera. poje****m
Kiedy ta oficjalna premiera nowego dashboarda nastąpi? (kinetic dashboard czy jakoś tak)

@up
mam nadzieję że ten 9199 jakoś mi pomoże :/
tylko że teraz masz już niby nowszego od 9199, wiec przy update okaze sie ze masz juz wyzszy i nie przejdzie to, dopiero w listopadzie jak wyjdzie ten dash z kinect oficjalnie z netem to zrobisz update :p innej mozliwosci nie ma, tyko granie w singla do listopada :)
 

hornshibby

Świeżak
Świeżak
jestem spokojniejszy, dziękuję ;]
 

bojler106

Świeżak
Świeżak
a skad sciagnieliscie tego nowego dasha ? ;d bo bym sb sciagnol i tak dostalem bana..
 

Do góry Bottom