1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przywrócić dysk M$ do działania w konsoli po awarii?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mianko, Styczeń 23, 2014.

1. mianko

mianko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam mały problemik, oryginalny dokupiony dysk 320gb M$ mi się sypnął, pojawiał się błąd dysku na konsoli e68. Po podłączeniu przez SATA do kompa pojawiały się 2 badsectory na samym początku (dosłownie 2 pierwsze), na szczęście logiczne więc zdołałem je usunąć, ale to się wiązało z całkowitym czyszczeniem dysku wraz z partycją i wszystkim co tam M$ na wgrywał, teraz po podłączeniu do konsoli jest niewidzialny, po symbolice pojawiał mi się na kompie dysk Segate st9320325as.
    Jak go przywrócić by znów działa na konsoli?
    Po podłączeniu do kompa przed naprawą jak i po, dysk w menadżerze partycji wyglądał jak by w ogóle jej nie miał przydzielonej, tzw surowa powierzchnia, jest tak surowa że nie widać jej nawet w "mój komputer", oczywiście mogę zrobić by się pojawił z surową powierzchnią na "mój komputer", wystarczy że wgram mu rozruch MBR, ale chyba nie to tu jest potrzebne?

Jest późna pora, więc może ten tekst być pogmatwany, ale dopiero teraz "wyleczyłem" dysk, po długi operacjach na komputerze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Myślę że może trzeba mu znów dograć pliki które były w tych dwóch pierwszych sektorach! Poczytaj o programie hddhackr!

Pomogłem? Daj przydatne! Dziękuje!

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie da rady. Z oryginalnym dyskiem juz nic nie zrobisz. Zostaje używać go w PC.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

5. mianko

mianko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hddhackr - wiem o co chodzi, ale nie mam plików odpowiednich do wgrania, ciężko je znaleźć pod ten dysk

6. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Nawet jak znajdziesz, to i tak nie przywrócisz mu życia w konsoli. Został tylko pod PC.

7. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Może naprawić ale w Hey edytorze trzeba przywracac wpisy. Najlepiej wykorzystać do rgh bo operacja naprawy jest skomplikowana

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

8. mianko

mianko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam rgh, mam LT. Dobra daruje sobie przywracanie go do działania w konsoli, dzięki że sprowadziliście mnie na ziemie, przynajmniej mam sprawny dysk do komputera, to lepsze niż całkowicie uszkodzony dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum