1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne w Xbox 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MelonPult16, Październik 20, 2015.

1. MelonPult16

MelonPult16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    Witam. Otóż mam taki problem: Kupiłem ostatnio Xboxa 360 (używanego) w bardzo dobrym stanie (jak nowy) i okazało się że jest ustawione blokada rodzicielka i inne pierdoły. Jak przywrócić konsole do stanu początkowego? Mam najnowszy soft: 2.0.17489.0
    Bylbym wdzięczny za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    By przywrócić ustawienia fabryczne do stanu początkowego trzeba wejść w ustawienia konsoli i wykonać kombinacje klawiszy na padzie niestety dla każdej konsoli kombinacja jest inna najlepiej zadzwoń na infolinię ms powiedz ze ustawiłem kontrolę rodzicielska i zapomniałeś hasła i ze Chcesz kod do resetu konsoli podasz im numer seryjny a oni podadzą ci kombinacje klawiszy. W necie masz sporo kombinacji ale to jest loteria by trafić

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Blokade rodzicielska mozna takze odczytac poprzez zczytanie nandu z konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum