1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Reanimować Konsole ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sfiety, Listopad 15, 2009.

1. Sfiety

Sfiety Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie,,,

Kolejny temat z serii "jak reanimować...?"

Otoż tym razem zaczne od samego początku... A więc... wpadła mi w ręce konsola z wrzesnia 2006, tak wiem,,, staroć... Po odpaleniu niby chodziła,,, raz na jakis czas 3 czerwone diody,,,,(pewnie cos niedocisniete, jakis kabel,, no wiec wylaczylem podpialem wszystko jeszcze raz i odpalilem od nowa to wstawala - takie bylo moje rozumowanie).. No więc idizemy dalej, postanowilem sflashowac naped,,,, konsola stara, niepewna, nie bede inwestowal w gry skoro ona wywala takie cyrki.... zrobilem to po dluuuuuuuuugiej walce,,, no i,,, kolejny problem nastał => nie czytala "kopii". Pewnie źle nagralem,,, pomyslalem pozycze od kogos,,, jednak mam miec je dopiero jutro,,, no więc konsolka pojechala do brata, pomyslalem ze nagramy cos u niego na innej nagrywarce, i moze inna gre bo akurat sciagnal sie COD nowy. No to jeszcze spóbujemy z activate.iso bo mialem iextreme1.6. Ja do wlaczania konsoli u brata a tam RROD 0021. Teoretycznie cos z firmware,, no wiec znowu po dlugich mekach wgralem 1,61 i jest ! zczytane i wskazuje ze mam 1,61 ale konsolka dalej swieci na czerwono,,, no więc co teraZ :>

Wygrzewanie ? czy co ? ehhh,, ja sie z nia mam,,, nawet sobie nie sprawdze jak wygladaja giery na pudlo 360 :X :X :X

HELP !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    Szkoda Konsolki na wygrzewanie i te sprawy tylko ją całkowicie dojedziesz, ja mam konsolke z 2006r. Core do tej pory działa bez problemowo, raz tylko była na serwisie z E74 juz nie pamietam kiedy nawet, pomoże ci jedynie REBALLING czyli wymiana uszkodzonych połaczeń CPU GPU nie jest to tanie ale napewno pomoże na dużo dłużej niż jakies tam wygrzewanie... Poszukaj na Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum