1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak ręcznie otworzyć tacke DVD?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez stasimon, Listopad 28, 2011.

1. stasimon

stasimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Padl mi X360 Elite i na gwarancji wymienili mi go na inny Elite, potrzebuje wydobyć klucz z DVD. Jako, że na napędzie mam napisane, FW Ver: 83850c (data konsoli to 25/07/2009) to znalazłem na forum, że można zastosować trick z ręcznym wysunięciem tacki. Tylko jak mam tą tackę wysunąć ręcznie?

Znalazłem opis na stronie M$ tylko problem w tym, że na stronie jest opis żeby włożyć spinacz wyprostowany w dziurkę po prawej stronie lub tą z lewej. Tylko, że ja nie mam dziurek takich jak pokazane na rysunku ani po lewej ani po prawej stronie! I nadal nie wiem jak zatem ręcznie wysunąć tą tackę! :(

pzd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    zdejmujesz dolna obudowe napedu i w czesci blizej przodu napedu znajduje sie taki plastikowy cypelek,trzeba go wcisnac do srodka np dlugopisem i tacka sie otwiera

Wczytywanie...

Poleć forum