Jak rozpakować i wypalić GTA V od Quacka?

robsonoff

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam GTa, w którym jest 29 partów, jeden plik spakowany o nazwie quack-gtaV(to archiwum zawiera 2 dyski GTA 2pliki ISO i 2 DVD), i bardzo dużo plików .CoM. I mam pytanie czy mam te party wypakować po kolei i czy do wypalenia wystarczy abg i imgburn.

Z góry dzięki za odpowiedź
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Otwierasz jeden dajesz wypakuj i automatycznie się wypakowuje.
Tak wystarczy Abgx i Imgburn. Jaką masz nagrywarkę?
 

robsonoff

Świeżak
Świeżak
ASUS BW-16D1HT to jest moja nagrywarka. I jeszcze mam pytanie jak Winrar pyta się mnie czy mam zastąpić plik to zastąpić czy kliknąć nie?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak zastąpisz nic się nie stanie. A jak klikniesz nie to zapewne zaoszczędzisz czas bo widocznie plik już jest.
Nie ma gwarancji że jak nagrasz tą nagrywarka to będzie działać
 

robsonoff

Świeżak
Świeżak
Ok, dzięki, a o co chodzi w ogóle z tymi nagrywarkami,bo jeszcze mam na USB samsunga SE-S084
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W skrócie na przykładzie GTA 5...
Jest to gra XGD3 (rodzaj zabezpieczenia) czyli obraz zajmuje więcej niż pojemność płyty. Aby wypalić w 100% potrzebna jest nagrywarka ze specjalnym softem lub obsługująca program burner max payload. Jeśli wypalisz inną nagrywarką to obraz nagra się w 98% co może (lecz nie musi) sprawiać problemy podczas gry lub próby instalacji na dysk.
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ Wszystko ładnie opisane
 

robsonoff

Świeżak
Świeżak
Ok, Dzięki
 

Do góry Bottom