1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozpakować.?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez camelflo94fan, Grudzień 6, 2011.

1. camelflo94fan

camelflo94fan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż pobrała mi się gra batman arkham city. I mam problem w folderze połowa plików to .rar a pozostłe pliki komputer nie rozpoznaje. Nie mam pojęcia jak to wypakować. Jest to COMPLEX, tyle wiem. W dodatku jeszcze gdy chce wypakować same .rar (zaznaczam je wszystkie) to wyskakuje okno z informacją że nic do wypakowania nie znaleziono, mogę jedynie wypakować pojedynczo. I w tedy jak by wszystko się zgadza... w każdym wypakowanym .rar po wypakowaniu to samo, czyli plik do wypalenia w ImBurnie (44 bajtów) i plik ISO (8.13 GB). czy to będzie działać? Pomoże ktoś?
    Od razu mówie, że jestem trochę zielony w temacie, więc piszcie w zrozumiałym języku. ;)
    Normalnie wysłał bym zrzut z ekranu jak to wygląda, ale nie mogę wstawiać fot. Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    no jesli masz juz iso i dvd plik to możesz wypalić imgburn np. i powinno chodzić

4. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zacznij wypakowywać z pliku 1 rar a reszta poleci sama. reszta plików to tez rary tylko czasami pokazuje jako nierozpoznane.
    Jak masz już wypakowane to w imgburn wypalasz z pliku .dvd

5. camelflo94fan

camelflo94fan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pliki .rar nie są ponumerowane :/ jeden tak wypakowuje się około 8 min, a ile to u Was trwa?

6. zibinu

zibinu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pafos, Cyprus
    Powinieneś rozpakować pierwszy plik a reszta rozpakuje się sama, ale jeśli masz plik iso i dvd to nagrywaj powinno być dobrze

7. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Kliknij pierwszy part i daj wypakuj, utworzy Ci sie katalog z wypakowana zawartoscia, w zaleznosci jak duzo jest partow czas wypakowania jest rozny, taka gra ok 8GB wypakowuje sie ok 5-10minut to normalne...

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zaznacz wszystkie i rozpakuj, stworzy ci katalog a w nim plik iso

czasami moze to byc 3 minuty a raz 6 minut - nie przejmuj sie , liczy sie efekt koncowy czyli plik iso

Wczytywanie...

Poleć forum