1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozpoznać czy XBOX 360 Elite To Jasper czy Falcon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wilksajs, Grudzień 11, 2010.

1. wilksajs

wilksajs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem nowy jeszcze nie mam konsoli i mam zamiar kupić i żeby nie dać się wyrobić przez sprzedawców (bo kupuję na giełdzie ) chciałbym się dowiedzieć jak rozpoznać że xbox 360 Elite to Jasper bo takiego właśnie chcę kupić. Spotkałem się już z innymi tego typu pytania ale na żadnym forum nie zostało to dokładnie i w prosty sposób wyjaśnione. Wiem że jakoś da się to rozpoznać po napisach na konsoli lub pudełku . Proszę o jak najszybszą i zrozumiałą dla mnie odpowiedz. Dziękuje z góry

Z poważaniem wilksajs

2. Lotnik421 Xbox One

3. michael89

michael89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po dacie produkcji konsoli. poszukaj na forum jest wszystko opisane kiedy jasper itd:)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    data produkcji - MFR Date. Jak jest 2009r to na bank jasper. Jakby z tylu byl Service Date to nie bierz.

Dodatkowo po zlaczu zasilacza:

5. Divianes

Divianes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można również po zasilaczu. Do Jaspera podchodzi 150W

Wczytywanie...

Poleć forum