1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozpoznać Fable GOTY?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniaczek, Sierpień 31, 2010.

1. Maniaczek

Maniaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Za śmieszne pieniądze kupiłem zafoliowany Bundle HALO 3 + Fable 2 Game of the Year Edition i mimo, iż nawet sama okładka sugeruje, że Fable 2 jest w wersji GOTY to jednak nie jestem do końca przekonany ponieważ na samej płycie nie ma takowego oznaczenia (spodziewałem się jakiegoś dopisku pod tytułem gry).
    Jak mam rozpoznać czy posiadam wersję GOTY?
    Dodam, że po uruchomieniu gry i wybraniu "zawartość do pobrania" wysyła mnie na stronę gdzie do pobrania są odpłatnie dodatki, które powinny być już zaimplementowane na płycie.
    Czy to możliwe aby zaszła taka pomyłka i posiadam podstawową wersję gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    W wersji GOTY powinny być 2 dodatki (na necie wyczytałem)

4. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    musisz mieć pudełko z takim oznaczeniem [​IMG]

5. Maniaczek

Maniaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To to i ja wiem. Ja się pytam jak rozpoznać, że te dodatki są na płycie (bez przechodzenia całej gry).

Napisałem wyraźnie, że grę mam w wersji bundle to raz a dwa, że wedłu okładki mam GOTY ale sama płyta na to nie wskazuje.

UPDATE.
    Na waszym forum wyczytałem, że w wersji podstawowej w zakładce achievements widnieje 1000, a w wersji GOTY od razu 1350. Jeśli to prawda to mam GOTY.

Wczytywanie...

Poleć forum