Jak rozpoznać Jasper'a?

maciej_maj

Użytkownik
Użytkownik
jak masz napisane na etykiecie konsoli z tyłu coś takiego ! "12V---12,1A;5V---1A to znaczy że to jasper. Jeżeli wartość ta którą napisałem pogrubioną czcionką będzie 14 cośtam to FALCON a jeśli 16 coś tam to najstarszy Zephyr/Xenon. Ale raczej można śmiało powiedzieć że po dacie produkcji wskazuje na wersje FALCON. Tak mi się wydaje.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
przepraszam mam pytanie kupiłem xboxa 360 data prod . 2008.08.24 numer lot 906 czy to jest jasper czy jakiaś inny .Z góry dziękuje za odp.
Na 100% Falcon
 

morty79

Banned
Użytkownik
na zaśilaczu jest tak12v...14.2A 5vsb....1a na xbox360 jest tak samo wiec to jest jasper czy inny.Z gory dziękuję za odp.
 

morty79

Banned
Użytkownik
a jaka jes rożnica między falcom a jasper ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Na 100% masz Falcona, bo:

- Jaspery są produkowane od 10.2008r a Ty masz 08.2008r
- tak jak kolega nade mną nie zgadza CI się oznaczenie

Czym się różnicą? Poszukaj! bo zaraz warna dostaniesz za nieszukanie + nie edytowanie postów. To jest podstawowa wiedza i wszystko znajdziesz w poradnikach dla początkujących
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Jak z tyłu konsoli pisze 14,2A
A zasilacz ma 175W to mam falcona??
rok 2008-06-08
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
tak kurw*!!! przeczytaj pare postow do gory albo najlatwiej pierwszy post w tymn temacie i bedziesz wiedzial!!! i nie pisze tylko jest napisane, konsola sama sobie pisze? nie!
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie pisze tylko jest napisane
od jakiegos roku obie formy sa uznawane za poprawne ;)
 

piro24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam konsole z 2010-01-05 a jest napisane 12V -- 14,2A, wtyczka jest jak u jaspera. Może 4 generacja?
 

salomonik

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie kupiłem xboxa na allegro, nie było napisane czy jest to jasper, pokazany jest za to box od konsoli, poszperałem w necie i wyswietla tylko jaspery z takim pudłem, prosze o potwierdzenie - http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/906/72/73/906727393_1
 
to jasper!
 

R3zar

Świeżak
Świeżak
Za jakiś czas chcę zostać użytkownikiem Xboxa i czy ktoś zdołał by rozpoznać czy ta wersja to jasper
Microsoft Xbox 360 Elite
Z góry dzięki.
 

yeshyk

Użytkownik
Użytkownik
A ta klik to jasper ?
 

punny

Świeżak
Świeżak
A ja mam taki problem, kupiłem na Allegro Xboxa, na obudowie jest data produkcji z marca 2008, a koleś mówi, że konsola była po naprawie, zostało wymienione wszystko na jaspera, a stara obudowa została. Dał mi też skan jakiejś kartki od microsoftu, link Imageshack - kartkaw.jpg . Wtyczka w Xboksie wygląda tak: Imageshack - falcon.jpg . Jak myślicie? Falcon czy Jasper?
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam taki problem, kupiłem na Allegro Xboxa, na obudowie jest data produkcji z marca 2008, a koleś mówi, że konsola była po naprawie, zostało wymienione wszystko na jaspera, a stara obudowa została. Dał mi też skan jakiejś kartki od microsoftu, link Imageshack - kartkaw.jpg . Wtyczka w Xboksie wygląda tak: Imageshack - falcon.jpg . Jak myślicie? Falcon czy Jasper?
wtyczka jak w falconie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A ja mam taki problem, kupiłem na Allegro Xboxa, na obudowie jest data produkcji z marca 2008, a koleś mówi, że konsola była po naprawie, zostało wymienione wszystko na jaspera, a stara obudowa została. Dał mi też skan jakiejś kartki od microsoftu, link Imageshack - kartkaw.jpg . Wtyczka w Xboksie wygląda tak: Imageshack - falcon.jpg . Jak myślicie? Falcon czy Jasper?
Kupiłeś falcona;)
 

byhlk

Użytkownik
Użytkownik
Pomóżcie mi z rozpoznaniem mojej płyty głównej:/

Witam mam mały problem mianowicie według poradnik wychodzi że mam 1 generacje konsoli wyprodukowaną w 2008r.!!
Konsole dostałem w rozliczeniu i wiem że zasilacz na pewno nie jest od niej...
Konsola wyprodukowana w 2008-10-12 nie ma hdmi a wejście na zasilacz wygląda jak w pierwszej generacji konsoli 2005r. z bolcem pośrodku konsola ma srebrną wysuwaną tackę na dvd, pobór mocy - 16,5A. Powiedźcie jaki mam model płyty głównej i co to za model konsoli. Będę wdzięczny
konsola jak ją dostałem była z kartą pamięci i jednym padem szczerze sam nie wiem z czym była wiem że teraz mam dysk:) i dwa bady:) oczywiście x nie przerobiony bo nie popieram tego...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Konsola nie ma daty produkcji, a datę po serwisie. Masz Xenona czyli dziad nad dziadami:)
 

byhlk

Użytkownik
Użytkownik
A co to za wersja konsoli z srebrną obudową tacki arcade czy jaka??
Czyli ta data 2008 coś tam coś tam to nie jest data produkcji?? więc gdzie mogę znaleźć prawdziwą datę produkcji?? Powiem że konsola jest upchana między tv a ścianą:) chodzi po 10 godzin z czego 3 godziny grania i max ciepło jakie z niej się wydobywa to 50 stopni. Powiadasz że mam dziada nad dziadami hehe?? Naprawdę są one aż tak wadliwe??
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Srebrną tackę i białą obudowę mają tylko premiumy.
Xenony są wadliwe ale jak będziesz o niego dbał to powinien pożyć.
No chyba, że masz opusa to już będzie lepiej ;p
Datę produkcji tylko na obudowie, no chyba, że gdzieś u M$.
 

Do góry Bottom