1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozpoznać kod płyty Verbatim?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Milano, Listopad 10, 2011.

1. Milano

Milano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Tak jak w temacie, jak bez otwierania pudełka dowiedzieć się jaki jest ID płyty? Jak wiadomo do XGD3 potrzebne będą mi płyty MKM-001 lub MKM-003.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hulaj17

hulaj17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    img

w img burn w głownym menu masz opcja verify cd albo cos takiego i tam po prawej stronie powinno pisac jaka to płyta, przynajmniej ja tak sprawdzałem

4. Milano

Milano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Czytanie ze zrozumieniem

Dzięki za chęć pomocy ale widzę, że niezbyt uważnie przeczytałeś mój wpis.

5. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    nie martw się tym, albo kupisz MKM-001 lub MKM-003.
    wszystko jedno,różnica tylko w prędkości nagrywania.

6. GumiiS

GumiiS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to rozumiem że są tylko te 2 rodzaje ?

7. Milano

Milano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    No chyba zbyt wielu nie ma, zawsze kupowałem takie w fioletowym opakowaniu. Sprawdziłem po jednej płycie z każdej paczki którą kupiłem i wszystkie to MKM-003. Część moich płyt jest chyba przystosowana do drukowania na nich (takie białe). Teraz jeszcze muszę sobie Lite-ONa iHAS 124B zakupić, i mogę oczekiwać Assassin's Creeda. Lekki offtop: do posiadających taki napęd czy z opakowania dowiem się jaki to chipset?

8. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Po co ci specjalny napęd? Sic. na zwykłych też nagrasz XGD3 i też będziesz cieszył się grą.

9. Milano

Milano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Na zwykłych ucina 2-3% danych to po pierwsze a po drugie fm4 wywala błędy. Już nie wspominając o tym, iż ta nagrywarka kosztuje 70zl.

10. someone1989

someone1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Niestety ta nagrywarka wiele nie zmienia nie ma gwarancji że będzie ci działać ona zwyczajnie w życiu nadpala płyte by nagrać cały obraz w proporcji 1:1 . Ten sam efekt można uzyskać ustawiając zamiast truncate na overburning i masz nadpalona płytke i nic nie ucina . Pozostaje kwestia wypalenia takiej płyty . Niby na tych ihas124 jest lepiej bo maja wgrane jakieś tam soft który poprawia nagrywanie płyt przy overburningu moim zdaniem nie jest to warte wywalania nagrywarki i kupowania takiej bo można się bardzo zdziwic jak płyta będzie zle nagrana mimo tego napedu . Dla osób które składaja blaszaka czy wymieniaja padnietą nagrywarke oferta jak najbardziej godna polecenia bo kosztuje średnio jakieś 20 zł więcej niż normalna nagrywarka czy ten sam model beż tego flasha (można go zrobic samemu jak wię się jak i mieć te 20 dyszki w kielni na płytki ;) )
    Ja pozostaje przy swojej i overburningu i wszystko jest ok i działa mi dobrze oprócz forzy4 która czasem wywala . Kumpel ma to samo na tej nagrywarce z flashem tyle że on kupował napęd bo mu padł więc tak czy siak musiał kupić więc wybrał ten model . Żadnej różnicy nie widze w wypalanych grach przez jego nagrywarke a moje ( mam 3 letniego Asusa i 6 letniego lite on'a pierwszy model z opcją nagrywania DVD DL )

Co do verbatima nie spr jaki to rodzaj dopiero jak dasz do napedu . Cała zabawa polega na tym że mkm-001 nagrywamy z predkością x2,4 a te 003 można z większą spokojnie tzn do xboxa nie przekraczaj x4,0 . Jak na mkm-001 dasz x4,0 zapewne ci wywali że płyta jest nie czytelna . Nie musisz się martwic że kupisz zła poprostu przy nagrywaniu spr jaka jest i dobierz odpowiednio predkość i to wszystko .

Wczytywanie...

Poleć forum