1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozpoznać na którą przeróbkę jest gra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukas31581, Marzec 26, 2015.

1. lukas31581

lukas31581 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra od początku, dostałem X'a przerobionego, jest trochę gier między innymi GTA 5 które bangla.

Do tej pory nie nagrywałem żadnych nowych gier itp.

Chcę pobrać FIFE i nie wiem pod którą przeróbkę ściągać.. mam sporo gier przerobionych (spiraconych ?) ale za cholerę nie wiem jak rozpoznać pod jaką wersję one są.. Ktoś jest w stanie pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bez iHASa nie pograsz w FIFE.

4. lukas31581

lukas31581 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem jest jeszcze z jedną grą gdzie odczytuje ją natomiast po uruchomieniu powiadomienie aby sprawdzić nagrany dysk.. Źle nagrane czy przeróbka nie ta?

5. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaka data konsoli? Kiedy przerabiana?

6. Cwirek1987

Cwirek1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No więcej informacji musiałbyś dać na temat tej konsoli, a jak ich nie masz to musisz metodą prób i błędów dość do tego jaką masz wersje przeróbki

Wczytywanie...

Poleć forum