Jak rozpoznać orginalny dysk do XBOX 360?

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam do was pewne pytanie.Mam konsole Arcade podłączoną do sieci.Niestety marna karta pamięci 256mb a tak naprawdę 90mb bo większość zajmuję NXE zaczyna mi powoli nie starczać.Na dodatek chciałbym mieć możliwość korzystania z takich udogodnień jak instalowanie gier na dysku twardym konsoli czy granie w takie gry arcade jak Battlefield 1943.

Niestety jak większość z was wie dyski są dosyć drogie.Postanowiłem wybrać się na giełdę rtv (wymieniam tam gry) aby sprawdzić tam cenę.

Wiem jakie osoby są na giełdzie i czy istnieją jakieś sprawdzone sposoby aby rozpoznać orginalny dysk do XBOX'a 360 bo otwierania go??? Bo nie chciałbym doświadczyć nie miłej niespodziank, że przychodzę do domu a tu dysk nie działa albo to sama kieszeń a w środku nic (tak raczej nie dałbym się nabrać ale...).
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie da rady :(
mozesz zobaczyc czy plomba jest cała na spodzie obudowy i czy srubki nie sa zjechane.

jak otworzysz dysk to jak jest to wd bevs to jest podrobka jak kazdy inny to oryginał
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm..... ale wie ktoś jak takie dyski się sprawują? Bo wiem, że duża część ludzi przerabia dyski tak aby chodziły pod x360.Ma ktoś taki i jak się sprawuję? Można bez problemu instalować gry itd. Bo jeśli nie ma znaczącej różnicy to nie specjalnie mi na tym zależy.I czy jest bezpieczne korzystanie z takiego dysku? Bo nie chciałbym sobie zepsuć konsoli czy też dostać bana.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak nie masz kasy na oryginalny HDD do Xboxa 360 to kup przerobiony, można na nim bez problemu instalować gry oraz nie popsuje Ci konsoli.
 

Do góry Bottom