1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozpoznać wersję iXtreme ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukas, Sierpień 26, 2009.

1. lukas

lukas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Moje pytanie jest proste-czy da się rozpoznać wersję iXtreme jaką się ma na xBoxie 360 ?,konsolę miałem przerabianą jakieś 2 tygodnie temu, gdzieś czytałem, że jeśli chodzą na konsoli najnowsze gry to znaczy że jest ixtreme 1.61 ale nie mogę znaleźć tytułów takich gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. talibans

talibans Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Azati Prime
    najnowsza gra np :
    http://x360iso.org/abgx360/23506-batman-arkham-asylum-xbox360-regionfree-mm-tl.html
    do wiekszości uploadów jest taki screen ( z abgx360) dołaczany jęsli pisze tam PFI match known data (3rd wave) require ixtreme 1.51 or later to na bank jest to najnowsza gra która ruszy tylko na ixtreme 1.51 lub 1.6 tak zwana 3 fala sciągasz wypalasz i sprawdzasz czy Ci zaczyta X
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum