Jak rozpoznać wersję konsoli

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fiodor12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na wstępie pragnę powitać wszystkich użytkowników x360.

Jest to mój pierwszy post na tym forum.Od dnia wczorajszego jestem a właściwie moi synowie posiadaczem x360 którego nabyłem poprzez wymianę towaru.
Konsola jest używana z dyskiem 20 gb padem bezprzewodowym + pad przewodowy i teoretycznie przerobiony na ixtreme 1.5 tak miałem zapewnieone.
Moje pytanie na którym mi bardzo zależy to jak sprawdzić czy ta konsola jest w wersji ulepszonego chłodzenia - czyli falcon 65nm co miałem zapewniane że tak.
Na tylnej ścianie jest brak weścia HDMI i data produkcji to 09-2007 może te informacje pomogą wam i mi wyjaśnieniu mojego problemu.

Proszę was koledzy o wyrozumiałość z tytułu mojej niewiedzy i prośbę o nakierownie mnie na właściwy tok postępowania z konsolą moich kochanych synków dla których zrobił bym wszystko.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
falcony mialy wyjscie hdmi z tego co kojarze...wiec wcisneli ci cos co jest zephyrem;]


swoja droga:jest mnostwo takich tematow na forum,trzeba bylo poszukac,teamat zaraz pewnie do kosza poleci
 

m2gik

Banned
Użytkownik
Jest to jeden z pierwszych wypustów Falcona 65 nm. Powiedz, czy jest to wersja Value Bundle ? ( Konsola + 2 gry np. Forza 2 i Viva Pinata )
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
na forum juz to bylo ale na zasilaczu jezeli masz napisane 175W jest to falcon jezeli sie nie myle jak tak to ktos zaraz mnie napewno poprawi;)
 

m2gik

Banned
Użytkownik
Nie chce nic mówić ale... Widziałem Falcona z zasilaczem 203w. :X
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź jakie napięcia są na tylnej ściance.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Nie napięcie tylko amperarz, jeżeli masz 14.2A to Falcon, a jak 16.4A to starszy model.

Zamykam i fiodor12 szukaj następnym razem zanim napiszesz nowy temat.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom