1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak rozróżnic wersje napędu. V1,...V3?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cieply-kc, Wrzesień 4, 2010.

1. cieply-kc

cieply-kc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzam, mam konsole Jasper 120gb.Data produkcji, 2009-08-25 Chce sie dowiedziec jak mozna rozroznic napęd, Mam dwa zółte kabelki, znalazłem to ; Philips & Lite-on DG-16D2S fw. 74850C . Tylko jak sprawdzic czy ten egzemplaż moge normalnie sflashowac, czy ciecie MRU? Lub chciarz wyciągnac keya...:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    V2,to Twoja wersja napędu. ;p

4. cieply-kc

cieply-kc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem na forum tematu o zczytywaniu keya, ale bez dopisku V2 itp. :DD I się zapytam dla pewnosci, czy moge wyciagnąc keya(planuje spoof, ale na jakis starszy napęd) z niego bez cięcia scieżek? i czy jest duża możliwosc uszkodzenia w razie np. wylączenia prądu. ?

Wczytywanie...

Poleć forum