1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak samemu przerobić konsole ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grobla95, Wrzesień 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Mam pytanie do osób które troche sie na tym znają. Mianowicie chciałbym sam przerobić konsole xbox 360, sam nie jestem w tym tak zaawansowany ,ale mój tata jest informatykiem wiec pewnie sobie poradzi.
    Obecnie mam chyba Lt 1.4 albo 1.1 a chce przerobić na lt 1.92 żeby mi chodziła fifa 12.
    Gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć tak po łebkach czy to może sie udać, co trzeba ściągnąć ,lub link do jakiejś szczegółowej instrukcji. Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    licza sie zlote rączki i profesionalny sprzęt. Jak nie wiesz z czym to sie je to w nic sie nie baw bo zepsujesz i bedzie po konsoli :) lepiej oddac w dobre rece i miec elegacko wszystko i pieknie :)

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dział firmware napędu. Na forum i w internecie jest dużo tutoriali. Nikt specjalnie dla każdego oddzielnie nie będzie pisał.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum