1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak samemu przerobić xbox 360 slim LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mieciuk632, Listopad 24, 2013.

1. mieciuk632

mieciuk632 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    chciałbym się dowiedzieć jak można samemu przerobić xbox'a w domu chodzi mi o przeróbke lt 3.0. I jak byście mogli mi wytłumaczyć krok po kroku co i jak lub dać linka jakiegoś jak przerobić xboxa ale po polsku bo często się słyszy że za drogie są przeróbki w serwisach lub u innych speców (50-250 zł za przeróbke) i prosił bym jak można przerobić w domowych warunkach xboxa bez jakiś wielkich kosztów (chodzi mi o przerabianie tych starszych slimów i tych z dzisiejszej pułki )

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...

Poleć forum