1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sciągnać gre z płyty na dysk i potem ją nagrać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez teski, Wrzesień 2, 2010.

1. teski

teski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem, jak sciągnać gre z nieorginalnej płyty na dysk twardy? próbowałem metodą kopiuj - wklej to sciągneły mi sie dziwne pliki. Chciałbym sciągnąc gre i nagrać na płyte. Wiem ze płyty muszą byc DL kupiłem nagrywarke nagrywająca DL. Xboxa mam od wczoraj i jestem zupełnie zielony w tym temacie, prosze o jakis poradnik.

edit: jeszcze jedno, mam xboxa elite z dyskiem twardym w jaki sposób moge skopiować gre na hdd w xbox? wtedy nie musiałbym przegrywać płyt.
    czytałem poradnik w którym bylo napisane zeby zainstalowac dashboard z pendrive, zrobiłem tak ja było napisane i gdy wchodze do biblioteki gier i robie zainstaluj do tak czy inaczej musze włożyc płyte żeby działała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Musisz zrobić obraz gry programem np. imgburn.
    Potem wypalić na płytę.

4. teski

teski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeszcze się upewnie, wkładam płyte z grą xbox do napędu, robie obraz imgburn na dysk i nagrywam na płyte tak?

a jak zapisywać gry na dysk?

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    jak juz wsadzisz plyte do napedu to pozniej wciskasz "y" na padzie i wyskakuja ci okienka. wybierz "zainstaluj gre na dysku" i po ptokach

6. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Tak czy siak musisz mieć płytę w napędzie żeby grać, czy gra zainstalowana na dysku czy nie.

7. teski

teski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli mam dysk w xboxie to musze miec płyte ? to po co jest ten dysk? bardzo dziekuje wszystkim za pomoc

8. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Musisz mieć do odpalenia gry, potem czyta z dysku, szybciej, ciszej i nie obciążasz napędu.

9. teski

teski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to pozostaje mi nagrywanie dzieki jeszcze raz:)

10. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
Wczytywanie...

Poleć forum