1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak ściągnąć okladki przez PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez biahh11, Grudzień 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. biahh11

biahh11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witm. Pytanie jak w temacie. Jak się ściąga okładki do gier żeby nie było missing cower. Nie daje rady podłączyć xboxa do internetu przez WiFi jak i przez kabel bezpośrednio z modemu. Wiec jak ściągnąć je przez PC? Podlaczylem to tak moden-->router-->wifi laptop-->z laptopa kabel xbox. Na tej stronie z okladkamii się zalogowalem ale jak to pobrac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na tej stronce : covers.jqe360.com | Xbox 360 Covers Database klikasz na wybraną okładkę , potem prawy przycisk myszy ,zapisz obrazek jako...

Dlaczego nie możesz połączyć xbox'a ?? z routera puszczasz kabel bez przeplotu do xbox'a, i ma działać

4. biahh11

biahh11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie to mnie irytuje dlaczego nie mam internetu po podłączeniu z routera kablem do xboxsa robię test łączności i nie łączy się z niczym. Mam konsole z RGH i fsd 3. Zadzwoniłem do faceta który mi przerabial i mówił ze konsola z RGH nie połączy się z netem, ze to normalne. To ja nie wiem już sam.

To jak zapisać na komputerze to wiem le jak wgrac na xboxsa żeby była okładka gry w fristyledash 3 a nie missing cower?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    edytuj posty ,a nie pisz jeden pod drugim, koleś co ci robił rgh, wcisnął ci kit, normalnie sieć do xbox'a podłączysz na RGH, nie działa tylko XB LIVE

okładki do FSD z kompa wrzucasz przez przeglądarkę, wpisujesz IP konsoli w adresie strony i łączy Cię z FSD, hasło i login to "f3http" ale musisz mieć połączenie..

Nie wiem, w slim'kach sieciówka jest taka mała wpinana , może koleś robiący RGH "zapomniał" ją włożyć jak skończył przerabiać ??... :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum