1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak ściągnąć radiatory??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wolf91, Październik 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Wolf91

Wolf91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    mam konsolkę rozkręconą był 0102, przegrałem go wiec juz nie ma rroda chce wymienić pastę termoprzewodzącą, ale nie umiem zdjąć radiatorów trzeba wyciągnąć całą płytę głowną?? odkręciłem wszystkie śróbki ciągnę ruszam na boki i nic?? płyta głowna jest w aluminiowej obudowie.

co mam zrobić??

edit.
    wyciągnąłem już konsole z aluminiowej obudowy i zobaczyłem dwa x podspodedm, teraz zaczynam je sciagac:):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to po co piszesz temat i po 6 minutach piszesz ze ci sie udało, lepiej popróbować chwile, a jak naprawde nie działa to wtedy pisać lu po prostu poszukać bo to jest w internecie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum