1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sformatować HDD?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Paviano, Sierpień 20, 2009.

1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Witam. Kopiując konto z komputera program Xplorer360 zapytał mnie czy podmienić folder. Wcześniej tak nie miałem, a też wgrywałem tenn sam profil. Nacisnąłem Tak i... profil skopiował się, a wszystko co było na dysku usunęło się. Od tego momentu Xbox 360 nie znajduje dysku. Pisze żebym włożył kartę pamięci lub HDD, a przecież mam podłączony.

Wie ktoś jak sformatować dysk od Xboxa 360 podłączając do komputera?

PS. Jak ktoś może to byłbym wdzięczny za zrobienie obrazu partycji trzeciej w Xplorer360 i przesłanie na np. Odsiebie.com wtedy to miałbym działający dysk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk
    Dysk jest oryginalny? Jeżeli tak to obawiam się że nic z tym nie zrobisz, jakiś czas temu ja uwaliłem w podobny sposób dysk 60giga.

4. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Tak, jest oryginalny.

@EDIT

Już dysk działa. Wystarczyło wgrać obojętnie jaki profil i podłączyć HDD do Xa.

Wczytywanie...

Poleć forum