1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak sformatowac kartę pamięci??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grzegorzk16, Marzec 5, 2010.

1. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak w tytule troche szukałem ale nie udało mi sie znalesc odpowiedzi wiec zgłaszam sie z tym problemem tutaj

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piachu007

Piachu007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Normalnie wchodzisz w ustawienia > pamięc przyciskasz y a później wybierasz formatuj.

A i jeszcze jedno ode mnie ile razy da się sformatowac kartę bo słyszałem że tylko 3.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nieprawda, karta to zwykla pamiec flash i mozna ja formatowac wielokrotnie.

5. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Wchodzisz w ustawienia (ostatnia zakładka),potem wybierasz pamięć , następnie karta pamięci i (formatuj.usuń) nie pamiętam co tam było... tylko jedno ale sformatujesz całą kartę pamięci to znikną Ci awatary i będziesz musiał na nowo instalować dashboard .

Wczytywanie...

Poleć forum