1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sformatować konsolę ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CNski, Lipiec 26, 2014.

1. CNski

CNski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam zamiar sprzedać moją skrzynkę.Tj. XBOX 360 slim z kinectem + z dyskiem.Tylko,żeby to zrobić to pasowałoby go wyczyścić ze wszystkich profili, zapisów itd. itp. Jak to zrobić ?

Drugie pytanie nie dotyczące Xboxa ale może ktoś będzie wiedział i mi pomoże.Otóż mam tableta,jego pamięć wbudowana to 800 mb+.Włożyłem sobie karte pamięci 4gb.Tylko ,że zawsze gry lub aktualizacje ściągają się na tą pamieć 800mb, przez co teraz jest może 5.Co zrobić aby następne aktualizacje i gry ściągały się na właśnie tą kartę ? Np. mam grę Angry Birds GO, i jak daje ''Ściągnij aktualizacje'' to mi ściąga włąśnie na tą główną pamieć.

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ad1 - format dysku w ustawieniach.
    Ad2 - android domyślnie instaluje wszystko na pam. wewn. Jest na to sposób, ale musisz zrootować taba.. Są metody, aby instalować na karcie pam.

4. CNski

CNski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Czyli tylko sformatuje ten dysk i jest czysty Xbox tak ?
    2.Jak to zmienić,bo młodszy brat nie daje mi spokoju.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szukaj na forach andka...albo w googlach wpisz...

Wczytywanie...

Poleć forum