1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sformatowac Xfat na ntsac

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strusiek, Maj 28, 2010.

1. strusiek

strusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Wiem że nie jestem już nowy an forum i że nie powinienem tutaj pisać, ale zależy mi na czasie bo muszę to szybko zrobić. Oto mój problem zmieniłem sobie dysk w xboxie z 60gb na 250gb i teraz dysk 60gb leży sobie bezczynnie. Jak przeformatowac jego system plików czyli Xfat na fat albo ntsc tak aby widział go XP i dało się na nim normalnie zapisywać pliki?
    Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Spróbuj w Partition Magic

4. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    podłącz dysk przez sata i wejdź START-PANEL STEROWANIA-NARZEDZIA ADMINISTRACYJNE-ZARZADZANIE KMPUTEREM-MAGAZYN-ZARZADZANIE DYSKAMI znajdz dysk i go sformatuj

5. RHCP.

RHCP. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kaków / Bieżanów ! :D
    za ile selniesz ten dysk 60 gb ? ;]

Wczytywanie...

Poleć forum