1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak się cenią jasperki?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Łukasz%, Kwiecień 7, 2013.

1. Łukasz%

Łukasz% Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Xbox 360 jasper, komplet, pad, zasilacz, kable do tv + lt. 3.0 za 500 zł. Konsola niby sprawdzona w 100%. Warto inwestować? Nie wiem jak się cenią jaspery i za ile mniej więcej można dostać coś konkretnego, dlatego liczę na Waszą pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Normalna cena, możesz brać jesli masz pewność że to na pewno jasper.

1 osoba to lubi.
  4. Łukasz%

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    No to fajnie. W grę wchodzi odbiór osobisty, dlatego sam ocenię stan i nie omieszkam popytać jeszcze o parę spraw, najważniejsze że cena jest normalna. :)

5. Mr.Vndt

Mr.Vndt Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeszów
    Ja kupiłem Jaspera z LT 3.0 z padem, zasilaczem 150W i kablem do TV component + kilka gier(kopie zapasowe) za 470zł, to było jakiś miesiąc temu. Teraz wystarczy popatrzeć na allegro, jest kilka taniej. Powiedziałbym że 500zł to cena z akceptowalnego przedziału, ale blisko tej wyższej poprzeczki :) Jeśli jest pewny to jak dla mnie warto.

1 osoba to lubi.
  6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Cena jest akceptowalna, więc tak jak mówią poprzednicy jeżeli jest sprawny i wszystko gra i tańczy to opłaca się :)

1 osoba to lubi.
  7. Łukasz%

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Dzięki, dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum