1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak się dokładnie nazywa przeróbka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Utakata, Sierpień 10, 2010.

1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , jak się profesjonalnie mówi na przeróbke xboxa ?
    Re flash napędu ?
    Jak na allegro wpisywałem "xbox360 przeróbka" to było mało aukcji ponieważ obsługa allegro je usuwa , więc użytkownicy jakoś muszą markować swoje przekręty :)

Aha i Mam jeszcze pytanko czy ten kabel X360 Kabel HQL SVGA HDTV Full HD BB4727 (1138931299) - Aukcje internetowe Allegro Wystarczy do podłączenia xboxa360 Arcade do najzwyklejszego monitora bez hdmi , dvi ?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Nazwa przeróbki to iXtreme. A mówi się na to flash napędu :) Ale faktycznie dosyć rzadko wpisują przeróbkę(iXtreme itd.) w nazwie aukcji.

Ten kabel wystarczy:) Jest pozłacany i sądząc po cenie dobry jakościowo, więc obraz będzie idealny. Tylko nie wiem czy warto przepłacać. Za ok.50-60zł można wyrwać oryginalny od M$ który będzie dorównywał jakością obrazu tamtemu.

P.S Po wpisaniu LT(Najnowsza przeróbka) jest dosyć dużo wyników wyszukiwania.

4. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok , dzięki :)
    Wpisałem tak lecz też było mało ofert no ale cóż będę szukał :)

Czyli ten kabel na 100% będzie działał w monitorze nawet z przed 5 lat ? :)

Pozdrawiam.

5. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Tak , jeśli masz takie wejście to spokojnie. To jaki masz stary monitor nie robi różnicy

Wczytywanie...

Poleć forum