1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sie ustawia predkosc odczytu ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sOrOwEczkA, Czerwiec 15, 2008.

1. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pytanie takie jak w temacie a chodzi mi o to bo jestem jeszcze zielony i wie ktos jak sie zmienia predkos odczytu z 12x na 8x??I jak to sie sprawdza czy mam 8 czy 12??Dziekuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Jak sie ustawia predkosc odczytu ??

Zależy jaki sobie wgrasz soft, np. soft z prędkością 12x albo 8x, 5x,2x jest tak że soft który automatycznie możesz zmienić odczyt (Xtreme) wkładając orginała do napędu odczyt zmienia się z 12x na 4x i na odwrót.

PS. Polecam iXtreme 8x najlepszy soft do napędu :)

4. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

a ja polecam 12x - najlepszy soft do napędu

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

A ja za to polecam 5x i 12x dla BenQ. Ze wszystkich prędkości, które sprawdzałem to tylko na tych dwóch gta nie miało problemów z doczytywaniem tekstur. Sam używam 5x i jestem bardzo zadowolony ;)

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Wlasnie, jak to jest na x5, czy gry przez mniejsza predkosca odczytu nie zaczynaja przypadkiem haczyc? W piatek kupuje HDD i jade przeflashowac na iXtreme, zastanawiam sie nad x5 (obecnie mam x8).

7. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

BenQ jest jakiś taki dziwny, że gdy ma prędkość 5x to moc lasera jest większa lecz mniejsze prędkości są już za wolne. A z kolei 12x jest wystarczająca jak na moc lasera więc działa tak dobrze jak na prędkości 5x (może trochę lepiej, z tym że w h*j głośniej :p). U mnie nic nie haczy i loadingi są prawie identyczne jak na 12x choć można zauważyć te 2-3 sekundy dłużej np. we wczytywaniu się cod3 multi.

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

OK, no to postanowilem. Pozniej podziele sie spostrzezeniami miedzy x5 a x8.

9. przeo_91

przeo_91 Guest

Taa i udar, suszarka i młot w napędzie się odzywają .

10. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

nie wiem jak Ty ale mi to wcale nie przeszkadza a głośniki mam cicho po prostu jest to sprawa indywidualna a Ty byś już doradzał jak każdy by tak robił to by sie tu wszystkie prędkości pokazały

Wczytywanie...

Poleć forum