Jak się wyleczyć z wampiryzmu w Skyrim

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
Cześc gram w Skyrim i jestem zarażony wampiryzmem przez co nie moge ruszyć dalej w grze. Musze wykonać jedną z misji w dzień (spotkaj się z kims tam w dzień) a gdy jestem w jedym z miast(Pęknina) , promienie słoneczne powodują że "krew sie gotuje w żyłach" i wszyscy mieszkańcy miasta się na mnie rzucają. Zarzyłem miksture uleczajacą wszystkie choroby oraz skorzystałem z kapliczki leczącej wszystkie choroby ale to i to nie pomogło. Jak to wyleczyć wie ktoś ?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
nic nie moge zrobic bo gdy wchodze do jakiegos miasta w dzień czy w nocy od razu straznicy rzucają się na mnie z zamiarem złojenia mi tyłka, zadne mikstury i kapliczki nie działają, co jest grane?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Musisz sie "nakarmić" u śpiących npc-tów. Potem będziesz mógł z nimi rozmawiać
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
czyli kogo musze dojechać? kto to jest śpiący npc-et
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Byle jaka śpiąca postać.

http://www.youtube.com/watch?v=vhp_Ryz0wMk
0:50
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Na wampiryzm dobre jest stanie się wilkołakiem.Dodatkowym plusem jest to,że wilkołak ma potężną siłę.
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
dobra, dojechałem śpiącego wacka i wypiłem troche krwi, wiec objawy wampiryzmu sie uspokoiły ale chciałem całkowicie sie wyleczyć i poszedłem do tego Faliona z Mortharu (czy skaś tam) ale on troche tylko pogadał (czym sie zajmujesz, czy masz cos do sprzedania) i w zasadzie nic wiecej mi nie powiedział, jak to dalej wyleczyc?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A questa żadnego nie dał ?
 

michalsc

Użytkownik
Użytkownik
nic nie dał, jak to dalej leczyc? bo smiganie po domach po nocy w poszukiwaniu śpiących gamoni mi nie odpowiada
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W linku co dałem u góry pisze fallion że wyleczy cię w zamian za zapełniony black soul gem
 

Do góry Bottom