1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak się wymienic sprzetem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dziend0bry, Czerwiec 11, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Witam. Jak można się wymienić sprzetem, aby nie zostać oszukanym? Interesuej mnie Allegro, ale nie mam pojecia jak tego dokonać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paatryk1

Paatryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    robisz np. aukcje i ustalacie kiedy macie wysłać we 2 tego samego dni np. 10.6.10 a potem wysyłacie sobie potwierdzenia nadania albo ty albo on 1 wysyła a po otrzymaniu paczki ty wysyłasz swoją

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    tyle ze koles powie ze on ma wyslac 1. on wysle a z tamtym zerwie sie kontakt.

5. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    no własnie.. tego nie chcę

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wystawiasz aukcje, on swoją, ty kupujesz u niego, on u Ciebie. W opisie aukcji wpisujesz, że to oferta zamiany.

Nie wiem, jak będzie w razie oszustwa, ale allegro powinno przyjąć, w końcu 'zapłaciłeś' mu za konsolę inną konsolą.

7. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Jak się wymienialem psp za xboxa 360 , to przez allegro i w opisie uwzglednilem , że wchodzi w gre zamiana ;) . Koleś wysłał 1 psp , ja na drugi dzien , od momentu przyjscia psp wyslalem xbox;) All byli happy ;]

Tzn. PSP doszlo we srodde , a x poszedl w czwartek i u kolesia byl w poniedzialek ;)

Allegro jest bezpieczne . Tylko uwglednij w opisie , ze zamiana i daj cene wartą konsoli np 500 zł :) I koles tak czy siak jak nie wysle xklocka to musi zaplacic , bo masz dowod w postaci aukcji ;);) Tylko ty wystaw aukcje ;)

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    tak ale jesli wszystko bedzie ustawione przez allegro to jesli zostaniesz oszukany, prosisz serwis o pomoc. zglaszasz fakt oszustwa lub kradziezy i allegro ma jakis system zapobiegania takiego rodzaju zdarzeniom. na pewno uzytkownik musi miec potwierdzona rejestracje czyli wpisany kod, ktory przychodzi mu na adres, ktory podal podczas rejestracji. takze wydaje mi sie ze na allegro mozesz smialo w ten sposob zalatwiac tylko sprawdzaj jakie gosciu ma statystyki i komentarze. wiadomo ze jak ma 100 komentarzy i ze 40 komentow w negatywie to cos juz jest nie tak. pzodrawiam

9. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Gdyby Cie oszukal, to przeciez masz jego adres, dzwonisz na policje lub sam tam jedziesz i zalatwisz sprawe ;)

10. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    No to ok. Oboje wystawimy aukcję na Allegro. Dodam, że kolega zgodził się wysłać 1 konsolę wiec nie mam się czego obawiać.

11. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Widzisz :) Także git majonez ;) Powodzenia ;)

12. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zawsze trzeba brać od osoby która ma trochę więcej komentarzy,np ja nigdy nic nie kupowałem od osoby która nie ma komentarzy lub ma negatywy

Wczytywanie...

Poleć forum