1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak "skleić" grę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez beszterek, Sierpień 24, 2012.

1. beszterek

beszterek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Dopiero raczkuję w temacie nagrywania gier itd, mam za sobą jedną nagraną i działa. Była w całości w pliku, czyli plik obrazu i dvd. Jednak kolejne gry które ściągam są w około 25-50 części po pakowanych w "rary".

Moje pytanie brzmi - co z tym zrobić ? Rozpakować i jakoś "skleić" ? Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    GOOGLE NIE BOLI. jak sciagniesz te paczki wejdz do pierwszej paczki i tam beda dwa pliki wybierz je i wypakuj a z kolejnych paczek beda sie kolejno "kleily"

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Matko święta czy jak ona miała gdzie ty się chowales ?sorki jeżeli cię urazilem ale to mnie rozwalilo :-D:-XO:);-):pB-)o_OXD

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Zwyczajnie wypakuj pliki poprzez kliknięcie na pierwszy z tych 50 partów a otrzymasz plik iso oraz dvd. Haha trzeba być wyrozumiałym bo każdy od czegoś zaczynał :D

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Wypakuj 1 part, reszta sama sie wypąkuje.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

7. baksu

baksu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A zaczynając od początku, przyda Ci się do tego program winrar :) Później, jak powiedzieli poprzednicy

8. beszterek

beszterek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem jaki program . Po prostu wolałem zapytać i na pewniaka zrobić. Dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum