1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak skonfigurować abgx360 (bez udziwnień z XGD3, czy ap 2.5)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DreamerDream, Grudzień 7, 2012.

1. DreamerDream

DreamerDream Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem. Chciałem nagrać grę na płytę (Borderlands 1). Tylko kilka gier nagrywałem i je przepuszczałem przez XDVDMulleter, ale on coś wariuje (i wszyscy piszą, że się go nie powinno używać), więc postanowiłem przepuścić gre przez abgx. Jednak nie wiem jak go skonfigurować.

Zaraz ktoś mi wyskoczy z linkiem do poradnika który jest podczepiony w tym dziale. Czytałem go i tam jest jak nagrać na LT 2.0, ale na temat gier z XGD3, XGD2, czy z AP 2.5. Borderland 1 nie ma żadnych z tych zabezpieczeń i tu się pojawia problem. Użyłem wyszukiwarki a tam nie mogę znaleźć żanych postów na temat jak przepuszczać gry abgx które nie mają tych zabezpieczeń.

Czytałem gdzieś (albo tak to zrozumiałem), że najnowsza wersja abgx 1.0.6 jest dla tych co mają LT 3.0 bo dogrywa jakąś tam topologie (cokolwiek to znaczy) i że muszę użyć starszej wersji. I teraz pojawiają się pytania: jaką wersje ściągnąć i jak ją skonfigurować.

Wybaczcie jeśli napisałem coś idiotycznego, ale od niedawna mam XBoxa i nagrałem ogólnie tylko 3 gry na 360 (starsze, więc pewnie dlatego nie miałem problemów z xdvdmulleterem)

P.s. Mam LT 2.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1Czy2 ?border

4. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Gier XGD2 nie musisz przepuszczać przez abgx. Możesz tylko po to aby sprawdzić czy obraz nie jest uszkodzony - niezależnie o ustawień do obrazu XGD2 topologia nie będzie dogrywana. Poradniki z forum są jasne i czytelne, wszystko jest wyjaśnione.

5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Jak skonfigurować abgx360 (bez udziwnień z XGD3, czy ap 2.5)

Zawsze przepuść przez abgx. Pokaże ewentualne uszkodzenia obrazu. A co do Borderlands, to tam nie ma zabezpieczeń. Jeśli obraz jest ok wg abgx, to nagrywaj :)
    P.S.
    Czy mi się dobrze kojarzy, że masz gdzieś temat o tym, że nie masz dźwięków w filmikach w tej grze? Jeśli tak, to u mnie też tak jest. Może po prostu ta gra tak ma... Tylko ja dostałem już gotowa płytę. Nie ściągałem sam.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk...

Wczytywanie...

Poleć forum