1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak skonfigurowac pendriva?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Kwiecień 8, 2010.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zainstalowalem najnowsza aktualizacje i moja konslola nie wykrywa dysku przenosnego.Slyszalem ze trzeba skonfigurowac pendriva,jak to zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PrototypE

PrototypE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śrem
    Zapewne masz go w systemie NTFS. Wystarczy wejść w mój komputer kliknąć prawym przyciskiem na ikonce pena i wybrać formatuj. Wybierasz system plików na FAT32 i klikasz rozpocznij. Można też to zrobić przez cmd ale pierwsza opcja jest łatwiejsza ;)
    Myślę, że powinno pomóc ;)

4. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Włóż pen'a wejdź w ustawienia > pamięć i tam będzie urządzenie pamięci masowej kliknij na nie i powinno się samo zapytać czy sformatować pod Xbox'a.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum