1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak skopiować profil gracza na pamięć usb?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalsz, Czerwiec 22, 2010.

1. michalsz

michalsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. zaktualizowałem konsolę ostatnim updatem dodającym obsługę pamięci usb. Liczyłem, że w ten sposób, będzie wykonac kopie zapasową plików użytkownika ze stanem gier, osiągnięciami itd. Niestety jedyne co udało mi sie osiągnąć, to przeniesienie tych plików z dysku na pendrive, a nie wykonanie ich kopii. Czy jest an to jakiś sposób?
    A tak przy okazji - czy konto usługi Xbox Live, pozwala przywrócić np. listę osiągnięć po zalogowaniu się na innej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. drwota

drwota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety nie da się skopiować profilu na pamięć USB, jedynie da się przenieść.
    Co do Xbox LIVE to jest taka opcja jak przywracanie profilu i dzięki tej opcji da się właśnie przywrócić wszystkie te osiągnięcia itp.

4. michalsz

michalsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szkoda, dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum