1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak skopiować profil+save'y na JTag'u?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cirdan, Styczeń 2, 2011.

1. Cirdan

Cirdan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam...Posiadam od niedawna konsolke z JTag'iem...chciałbym skopiować sobie mój profil wraz z save'ami ze starego dysku na konsole z Jtag'iem...jak to mogę zrobić?Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  4. Cirdan

Cirdan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Próbowałem za pomocą pendrive'a...po podłączeniu starego dysku z profilem...wyświetla sie uszkodzony profil...wtf?po skopiowaniu na nowy dysk...nie działa
    2.Następnie za pomocą XeXMenu skopiowałem profile ze starego dysku na pendrive'a...po czym ponownie za pomocą XeXMenu wrzuciłem na nowy dysk...i nic...nie widzi nowych profili :(

5. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Konsola z której przerzucasz jest zbanowana?

Jezeli tak to How to Uncorrupt Profile from a Banned Xbox 360 - Se7enSins Forums

Wczytywanie...

Poleć forum