1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak skutecznie zablokować dostęp do xbox live na routerze?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dippaolo, Czerwiec 9, 2013.

1. dippaolo

dippaolo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Połczyn
    Witam

Ponieważ mam przerobiona konsole nie chcę aby łączyła się z xbox live. Z konsoli korzysta kilka osób i nie chcę aby ktoś się połączył przez przypadek.
    Posiadam router ale kompletnie nie wiem co mam zablokować, porty, IP, jakieś strony www?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie musisz się bawić na routerze, taką opcję znajdziesz w kontroli rodzicielskiej na konsoli. Na RGH możesz również zablokować to poprzez ustawienie w launch.ini

4. dippaolo

dippaolo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Połczyn
    Znalazłem że wystarczy blokada rodzicielska ale jakoś nie ufam M$ :D Chciałbym się dodatkowo zabezpieczyć na routerze.

launch.ini - czy to jest to samo co blokada rodzicielska? jeżeli nie to co tam zmienić?

5. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    launch.ini to plik ustawień DashLaunch'a, powinien znajdować się na dysku.
    Aby blokować połączenie z live'm musi zawierać linie
    Kod:
    liveblock=true
    Więcej o tym możesz przeczytać w poradniku użytkownika w dziale JTAG/RGH->Artykuły
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum