1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak spatchowac gre na xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wwwsewe, Lipiec 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wwwsewe

wwwsewe Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czesc mam pytanie ostatnio przerobilem swoja konsole xbox 360 slim 4gb na lt+1.9 i koles powiedzial mi ze mam patchowac gre i moje pytanue brzmi skad sciagac gry jak je spatchowac i nagrac prosze o szczegolowy poradnik jestem w to zielony.z gory dzieki.na forum znalazlem wiele podobnych watkow ale nic nie rozumiem dlatego prosze o szczegolowy opis.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko na forum jest bardzo dokładnie napisane, więc proponuje poszukać dokładnie, a na pewno znajdziesz zadowalające odpowiedzi na twoje pytania. W zasadzie z grami nic nie musisz robić. Ściągasz i nagrywasz clonecd albo imgburn, to wszystko. Dla pewności można przepuścić obraz iso przez abgx (w przypadku gier z ap2.5 jest to konieczne) to wszystko.

4. michur

michur Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak sciagniesz abgx to on wgrywa patcha wypalasz gierki 2,4x predkoscia ale dzis wsyzla aktualizacja po ktorej nie hcodza gry z AP 25 cod black ops mw 2 AC:B i NFS ,i Fable III chyba trzeba poczekac az beda nowe patche do ap 25 a te starsze gierki to nie maja tego ap 25 i jaras normalnie 2,4x

5. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    [thread=6365]Sprawdzanie obrazu ISO (Stealth) za pomocą abgx360 v1.0.2[/thread]. Poprawnie ustawiony abgx360 odwala cała robotę. Pamiętaj, że oczywiście musisz użyć aktualnej wersji programu (1.0.5 na tę chwilę).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum