1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak spr czy sflashowałem napęd

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez dawidc6, Wrzesień 26, 2013.

1. dawidc6

dawidc6 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nysa
    Siemka, słuchajcie jest sprawa ponieważ miałem formata no i chciałbym sprawdzić czy napęd dalej jest sflashowany odpowiednio. Wiecie jak można to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak ci chodzi o ihas rev b to nic się nie kasuje po formacie dysku.

4. dawidc6

dawidc6 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nysa
    @UP:

Tylko że jak w ImgBurn chcę żeby mi wypaliło grę to wyskakuje okienko jakieś i musze dać train again żeby mi nagrało. Kurde jak zrobię ss to wrzucę. A nagrywa niby z takimi samymi ustawieniami tzn. "I 16:44:51 Advanced Settings - Force HT: Yes, Online HT: Yes, OverSpeed: No, SmartBurn: Yes"

Wczytywanie...

Poleć forum