1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak spradzic jaki sie ma ixtreme ? :>

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maniak1994, Październik 5, 2010.

1. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Siema, wiem ,że cos w tym stylu bylo, lecz szukalem z dobre 15 minut i nie moglem znaleźć Pytanie tak jak w temacie :) Jak sprawdzic jaki sie ma xtreme :) Dlaczego o to pytam ? poniewazdzis przerobiono mi konsole i nie wiem jakim iXtreme :/ Dlatego prosze o pomoc ;P

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. podaj jaki masz napęd w konsoli.
    2. uruchom jakąś nową grę np. Castlevania coś co ma np. wave 6 i powiedz czy gra sie wczytala :)

4. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak chcesz sprawdzic czy masz 1.6 czy 1.61 to załatw sobie nowa gre np. Bad company 2 no i activate iso. Wrzuc gre i jak bedzie pisac odtworz dvd to wsadz activate iso wlacz wyciagnij i wsadz gre jak pujdzie masz 1.6 a jak pujdzie bez activate iso to masz 1.61. Mozesz tez wziasc stara gre sprawdzic czy ci chodzi potem wrzucic ja do pc i odpalic w abgx sprawdzic jaki ma wave, ale na starych sie nie znam pzdr.

Wczytywanie...

Poleć forum