1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak sprawdzić adres MAC konsoli.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sunrise103, Sierpień 20, 2010.

1. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Jak wyżej w temacie. Jak można sprawdzić Adres MAC konsoli, jeśli w ogóle można?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hubert_kg

Hubert_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ustawienia systemu > Ustawienia sieci > Skonfiguruj sieć > Ustawieniaa dodatkowe > Ustawienia zaawansowane :)

4. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Póki jeszcze mogę zapytać Jak mogę zrobić działającego neta na Xboxie po przez takie połączenie: Modem-->Router-->1Komputer(Kabel)-->2Komputer(Mój przez Wi-Fi) i od mojego kompa kablem RJ-45 crossowanym do Xbox'a. Wpisywałem już różne IP, maski itd. itp. Ale zawsze był błąd z DNS'ami. Mógłby ktoś krok po kroku wytłumaczyć takie połączenie, aby działało?

Poleci dziękuję.

Edit: i zawsze był błąd z połączeniem do Internetu w Xboxie, a nie w połączeniu do Sieci.

5. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    DNS muszą być takie same jak IP komputera PC a dokładniej karty do której jest podłączony kabel od xboxa

Wczytywanie...

Poleć forum